©2019 by Eleksonas.

eleksonas tinklo tvora tinklas montavima
 

REGZTO TINKLO TVOROS MONTAVIMAS

Regzto tinklo tvora – tai dažiausiai pasirenkamas variantas, norint aptverti dideles teritorijas. Tokia tvora puikiai įsilies į kraštovaizdį, todėl netrukdys grožėtis netoliese esančiu mišku ar už jūsų sklypo teritorijos žydinčia pieva. Tuo pačiu tai ir praktiškas pasirinkimas – regzto tinklo tvora neleis į jūsų kiemą atklysti neprašytiems svečiams, o jūsų augintiniams leis drąsiai bėgioti po visą teritoriją. Regzto tinklo tvoromis dažniausiai aptveriamos sodybų teritorijos, tvenkiniai, komerciniai pastatai, avių, danielių, galvijų fermos, regzto tinklo tvoros gali būti ir puiki apsauga nuo miško žvėrių.
Tvorai tverti naudojame Lietuvoje pagamintą regztą tinklą iš cinkuotos vielos. Tinklą tvirtiname prie stulpų, padengtų milteliniais dažais. Atkreipkite dėmesį, kad stulpams sukalti mes naudojame oro kompresorių, tai reiškia, kad norėdami įkalti stulpus jūsų kiemo neišvažinėsime sunkiąja technika. Jei jūsų kiemas dailiai sutvarkytas, galite nesijaudinti ir būti tikri, kad tverdami kiemą jo nesubjaurosime.
Darbus atliekame greitai ir sklandžiai, taip pat jūsų patogumui galime pagaminti ir įvažiavimo vartus ar vartelius pėstiesiems. Šie gaminiai derinami su regzto tinklo tvora, taigi bus išlaikomas stilistinis tvoros vientisumas.
Techniniai regzto tinklo tvoros parametrai:
Vielos storis – 2,4 mm
Tinklo „akies“ dydis – 50 x 50 mm
Aukštis – nuo 1 iki 2 metrų
Stulpų diametras – 42,4 mm (+1,5 mm storio sienelė)

 

STULPŲ KALIMAS

Žemiau esančiame video galite pamatyti kaip stulpai yra kalami į žemę

Speciali technologija mums leidžia greitai ir kokybiškai sukalti stulpus nepažeidžiant kliento sklypo sunkiaja technika, kuri neretai sugadina estetinį vaizdą. Šis stulpų kalimo būdas mums leidžia sukalti stulpus sunkiai prieinamose ar privažiuojamose vietose

 
 
 

KONTAKTAI

UAB Eleksonas

Į.k. 304215117

PVM LT100010088011

Visa informacija teikiama susisiekus žemiau nurodytais kontaktais:

Dirbame visoje Lietuvoje

Šiauliai +37063937485