©2019 by Eleksonas.

eleksonas tinklo tvora tinklas montavima
 

MIŠKO TINKLO TVOROS MONTAVIMAS

Miško tinklo tvoros dažniausiai pasirenkamos įvairių gyvūnų fermoms (avių, danielių, galvijų) aptverti ar norint apsisaugoti nuo miško žvėrių. Šios tvoros tveriamos iš „Medium“ klasės tinklo, kuris pasižymi ilgaamžiškumu. Svarbu paminėti ir tai, kad sąlyginai lengvas tinklas leidžia stulpus statyti net iki 6 metrų atstumu, taigi taip sumažėja tvoros kaina.
Tinklą tvirtiname prie stulpų, padengtų milteliniais dažais. Atkreipkite dėmesį, kad stulpams sukalti mes naudojame oro kompresorių, tai reiškia, kad norėdami įkalti stulpus jūsų sodybos ar fermos pievoje nepaliksime provėžų. Stulpams įkalti užteks specialios įrangos, kuriai atsigabenti nereikia sunkiosios technikos.
Tverdami miško tinklo tvorą galime jums pagaminti ir įvažiavimo vartus ar vartelius pėstiesiems. Vartų gamybai naudosime tą patį tvoros tinklą, kad šis stilistiškai nesiskirtų nuo visos tvoros.
Techniniai miško tinklo tvoros parametrai:
Vielos storis – 2–2,5 mm
Aukštis – 1,5 m / 1,8 m / 2 m
Stulpų diametras – 42,4 mm (+1,5 mm storio sienelė)

 

STULPŲ KALIMAS

Žemiau esančiame video galite pamatyti kaip stulpai yra kalami į žemę

Speciali technologija mums leidžia greitai ir kokybiškai sukalti stulpus nepažeidžiant kliento sklypo sunkiaja technika, kuri neretai sugadina estetinį vaizdą. Šis stulpų kalimo būdas mums leidžia sukalti stulpus sunkiai prieinamose ar privažiuojamose vietose

 
 

KONTAKTAI

UAB Eleksonas

Į.k. 304215117

PVM LT100010088011

Visa informacija teikiama susisiekus žemiau nurodytais kontaktais:

Dirbame visoje Lietuvoje

+37061590959